Субота, 20.07.2019, 06:22

Вирішальненська ЗОШ І-ІІІ ст.
Лохвицької районної ради Полтавської області            

Посередній учитель викладає.  Хороший учитель пояснює. 
Видатний учитель показує. Великий учитель надихає.

 Вільям Уорд

Ви увійшли як Гость |Група "ГостіВітаємо Вас!
Головна | Випускники школи | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
Адміністрація Вирішальненської ЗОШ І-ІІІ ступенів вітає всіх учасників навчально-виховного процесу із закінченням зимових канікул! Бажаємо всім гарного настрою, творчого натхнення у праці та навчанні і великих здобутків на районних предметних олімпіадах, змаганнях та різноманітних конкурсах!
» Меню сайту

» Прогноз погоди
Вирішальне

» Міні-чат

» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

» Інформаційий блок

Початок роботи сайту:

24 червня 2009 року

- - - - - - - - - - - - - - - - - -

- Відповідальний за функціонування сайту– директор школи П’ятницький О.А.

- Відповідальний за наповнення сайту школи – заступник директора з навчально-виховної роботи Гузь В.І.

- Відповідальний за набір наданих матеріалів – секретар Куць С.М.

- Відповідальний за сторінку новин – педагог-організатор Горященко В.О.

- Коректор – учитель української мови і літератури Кузьменко Н.А.


» Для дітей

Випускники 11 класу 2015 року

  1. Бережна Альбіна Анатоліївна
  2. Бережний Євгеній Володимирович
  3. Бешта Ольга Сергіївна
  4. Годованик Олена Володимирівна
  5. Гудова Діана Петрівна
  6. Гудова Тетяна Вікторівна
  7. Гузь Дарія Сергіївна
  8. Євченко Антон Сергійович
  9. Зайцева Юлія Геннадіївна
  10. Карась Дарія Віталіївна
  11. Пелипенко Марина Вадимівна
  12. Пензій Євгеній Віталійович
  13. Плутенко Неля Віталіївна
  14. Поркуян Юрій Миколайович
  15. Сердюк Володимир Олександрович
  16. Ситник Аліна Іванівна
  17. Ситник Ліана Сергіївна
  18. Федорко Ігор Федорович

 


Випускники 11 класу 2014 року

      

    

  1. Колесник Анна Олексіївна
  2. Лисенко Ігор Анатолійович
  3. Пащенко Юлія Володимирівна
  4. Попик Микола Олександрович
  5. П'явка Ігор Анатолійович
  6. Снісар Юрій Вікторович
  7. Черкаський Микола Юрійович

 

 

 

 

 


Випускники 11 класу 2013 року

    1. Баловньова Любов Миколаївна
    2. Бережна Наталія Миколаївна
    3. Бехтір Інна Вікторівна
    4. Бешта Вікторія Іванівна
    5. Богдан Тетяна Валеріївна
    6. Борисенко Ростислав Олександрович
    7. Десавенко Галина Миколаївна
    8. Дирда Катерина Юріївна
    9. Зайцев Володимир Геннадійович
    10. Коваленко Олена Олександрівна
    11. Коморна Ольга Василівна

    12. Коцур Євгенія Валентинівна
    13. Михайленко Надія Анатоліївна

    14. Нікітенко Олександр Миколайович
    15. Оніпко Аліна Вікторівна
    16. Паламарчук Ілля Вікторович
    17. Проскура НАдія Олександрівна
    18. Сапунова Альона Петрівна
    19. Сизьоненко Богдана Олександрівна
    20. Соломаха Ольга Миколаївна
    21. Ткаченко Наталія Володимирівна
    22. Яцун Ольга Іванівна
    23. Кожома Олександр Олександрович


Випускники 11 класу 2012 року

 
  1. Бабенко Олександр Вікторович
  2. Бережна Оксана Володимирівна
  3. Білаш Ілона Володимирівна
  4. Білик Григорій Миколайович
  5. Данько Маргарита Василівна
  6. Драка Вікторія Олександрівна
  7. Іваненко Микола Володимирович
  8. Косенко Олександр Анатолійович
  9. Левченко Аліна Юріївна
  10. Лісовий Ілля Олександрович
  11. Манушка Надія Олександрівна
  12. Мироненко Оксана Володимирівна
  13. Мустіпан Леся Вікторівна
  14. Олешко Євгеній Валентинович
  15. Перебийніс Максим Сергійович
  16. Півень Анжеліка Олександрівна
  17. Поркуян Альона  Миколаївна
  18. Ральченко Вікторія Анатоліївна
  19. Римбу Сніжана Михайлівна
  20. Римбу Чезара Михайлівна
  21. Сердюк Ольга Олександрівна
  22. Сметаненко Максим Вікторович
  23. Соломаха Алла Миколаївна
  24. Стефанов Володимир Сергійович
  25. Трикозенко Антоніна Олександрівна
  26. Черноштан Юлія Василівна
  27. Яценко Жанна Володимирівна

Випускники 11 класу 2011 року

 
  1. Авдєєв Віталій Леонідович
  2. Больбот Аліна Вікторівна
  3. Вареніченко Олексій Сергійович
  4. Гудов Олександр Вікторович
  5. Дьячук Вікторія Володимирівна
  6. Корбутяк Тетяна Ярославівна
  7. Недождій Віталій Олександрович
  8. Петренко Владислав Сергійович
  9. Фуголь Аліна Олексіївна
  10. Хоменко Антон  Анатолійович

Випускники 11 класу 2010 року

 
  1. Бережна Тетяна Миколаївна
  2. Бешта Віктор Сергійович
  3. Бохоня Віктор Сергійович
  4. Головащенко Антоніна Вікторівна
  5. Грушко Жанна Олегівна
  6. Іванішенко Олена Вікторівна
  7. Кононенко Юлія Вікторівна
  8. Крамар Дмитро Олександрович
  9. Маценко Ігор Віталійович
  10. Мельник Віктор Володимирович
  11. Мироненко Наталія Володимирівна
  12. Могила Антон Олександрович
  13. Могила Олена Іванівна
  14. Перебийніс Аліна Миколаївна
  15. Пугач Мар’яна Сергіївна
  16. Прокопенко Альона  Іванівна
  17. Петросян Тигран Автандилович
  18. Фуголь Світлана Сергіївна
  19. Хохуля Оксана Анатоліївна
  20. Черноштан Павло Васильович
  21. Чурікова Ірина Миколаївна

Випускники 11 класу 2009 року

  1. Бакало Оксана Павлівна
  2. Бакеров Олександр Сергійович
  3. Бутко Тетяна Сергіївна
  4. Ворожка Альбіна Миколаївна
  5. Зброя Юрій Володимирович
  6. Іваненко Альона Миколаївна
  7. Іваненко Антоніна Володимирівна
  8. Марусіченко Світлана Олександрівна
  9. Марченко Тетяна Володимирівна
  10. Мельник Лея-Стефанія Павлівна
  11. Савенко Наталія Григорівна
  12. Синяк Володимир Володимирович
  13. Сліпухова Вікторія Миколаївна
  14. Сліпухова Ліна Сергіївна
  15. Сліпухов Віталій Сергійович
  16. Юрко Сергій Сергійович

Випускники 11 класу 2008 року

  1. Білик Марина Миколаївна
  2. Бутко Олександр Сергійович
  3. Давиденко Юлія Василівна
  4. Жмайло Олександр Сергійович
  5. Кондратенко Альона Анатоліївна
  6. Лебеденко В’ячеслав Сергійович
  7. Маловічко Ольга Олегівна
  8. Машура Ольга Геннадіївна
  9. Мироненко Павло Петрович
  10. Москаленко Лєна Володимирівна
  11. П’явка Роман Анатолійович
  12. П’ятницька Ольга Сергіївна
  13. Сіленко Валентина Володимирівна
  14. Стрижко Олександр Петрович
  15. Сущенко Вікторія Олександрівна
  16. Твердоступ Маргарита Яківна
  17. Ткаченко Альона Володимирівна
  18. Хоменко Анастасія Анатоліївна
  19. Хрипун Сергій Сергійович

    Випускники 11 класу 2007 року

 

  1. Бабенко Діана Вікторівна
  2. Бехтір Ірина Вікторівна
  3. Бохоня Богдан Анатолійович
  4. Вилігон Віктор Дмитрович
  5. Воловик Андрій Олександрович
  6. Годованик Олександр Володимирович
  7. Данько Яна Василівна
  8. Данюкова Ольга Володимирівна
  9. Десавенко Олександр Миколайович
  10. Дрегваль Любов Василівна
  11. Ібрагімов Мурад Мурадович
  12. Козярчук Яків Костянтинович
  13. Поляков Роман Васильович
  14. Пугач Оксана Сергіївна
  15. Руденко Юлія Олексіївна
  16. Салімовський Ярослав Леонідович
  17. Стефанова Юлія Сергіївна
  18. Циб Олександр Анатолійович
  19. Ширяєв Сергій Олегович
  20. Шостак Алла Борисівна
  21. Бохоня Марія Володимирівна
  22. Жуковський Олександр Євгенович
  23. Кагермазов Артур Володимирович
  24. Кононенко Віталіна Вікторівна
  25. Лисенко Олександр Анатолійович
  26. Миколенко Олександр Олександрович
  27. Могила В’ячеслав Іванович
  28. Райда Максим Романович
  29. Сіренко Владислав Володимирович
  30. Сметаненко Віктор Вікторович
  31. Сметаненко Станіслав Васильович
  32. Сухачов Сергій Сергійович
  33. Трикоз Антоніна Юріївна
  34. Фуголь Анна Сергіївна
  35. Христич Євгеній Анатолійович
  36. Шевчук Анжела Вікторівна
  37. Шнайдер Сергій Петрович

Випускники 11 класу 2006 року

  1. Башкир Яна Василівна
  2. Божко Яна Володимирівна
  3. Вареніченко Антон Сергійович
  4. Десавенко Михайло Миколайович
  5. Дудка Яна Володимирівна
  6. Дяченко Оксана Володимирівна
  7. Захарова Євгенія Олександрівна
  8. Кучер Ігор Володимирович
  9. Крупка Максим Володимирович
  10. Коморний Юрій Сергійович
  11. Маляр Яна Валеріївна
  12. Мазепа Людмила Іванівна
  13. Мануйленко Анна Миколаївна
  14. Могила Анатолій Володимирович
  15. Могила Максим Олександрович
  16. Мироненко Сніжана Петрівна
  17. Москаленко Євген Дмитрович
  18. Оніпко Олександр Миколайович
  19. Півень Олександр Олександрович
  20. Приходько Євген Олександрович
  21. Посвіт Наталія Павлівна
  22. Рущак Антоніна Володимирівна
  23. Салогуб Олеся Віталіївна
  24. Смоляк Оксана Станіславівна
  25. Сушко Людмила Іванівна
  26. Трикоз Ганна Юріївна
  27. Хухро Альона Станіславівна

Випускники 11-А класу 2005 року

Випускники 11-Б класу 2005 року

Випускники 11-А та 11-Б класу 2004 року

 
 
 

Випускники 11-А та 11-Б класу 2003 року

 

Випускники 11 класу 2002 року


 
  1. Балаба Юлія Григорівна
  2. Ворожка Ірина Миколаївна
  3. Герасименко Валерій Якович
  4. Гмиря Марина Григорівна
  5. Гутнік Оксана Вікторівна
  6. Демченко Сергій Петрович
  7. Дудник Олексій Петрович
  8. Задорожній Олександр Олександрович
  9. Кибукевич Оксана Левківна
  10. Козачко Тетяна Анатоліївна
  11. Кудря Олександр Сергійович
  12. Купка Юрій Олександрович
  13. Кучеренко Валентина Едуардівна
  14. Левченко Максим Георгійович
  15. Мартинов Ростислав Віталійович
  16. Матвійчук Павло Володимирович
  17. Матюшко Любов Миколаївна
  18. Медвідь Наталія Анатоліївна
  19. Мироненко Вікторія Сергіївна
  20. Москаленко Наталія Дмитрівна
  21. Несмирний Сергій Миколайович
  22. Пензій Наталія Вікторівна
  23. Рубель Вячеслав Віталійович
  24. Синенко Наталія Миколаївна
  25. Стецунова Юлія Олегівна
  26. Твердоступ Яна Яківна
  27. Трикоз Володимир Юрійович
  28. Ухова Яна Миколаївна
  29. Хохуля Інна Анатоліївна
  30. Рожко Зоріна Михайлівна
  31. Сухомлин Світлана Іванівна
  32. Ткаченко Ірина Сергіївна

Випускники 11 класу 2001 року


 
  1. Авраменко Анатолій Іванович
  2. Бабенко Вікторія Василівна
  3. Бут Роман Михайлович
  4. Василенко Андрій Володимирович
  5. Візніченко Марина Сергіївна
  6. Грибовод Олександр Васильович
  7. Гузь Світлана Володимирівна
  8. Давиденко Ірина Василівна
  9. Довгопол Анатолій Іванович
  10. Іващенко Костянтин Віталійович
  11. Кисіль Михайло Васильович
  12. Коморна Наталія Сергіївна
  13. Купенко Людмила Григорівна
  14. Лазоренко Ольга Олексіївна
  15. Лебідь Олександр Володимирович
  16. Лисюра Сергій Володимирович
  17. Маловічко Юлія Володимирівна
  18. Мануйленко Олег Миколайович
  19. Маняк Оксана Володимирівна
  20. Мироненко Ольга Вікторівна
  21. Михайлик Юрій Олексійович
  22. Мусенко Геннадій Миколайович
  23. Нечитайло Євген Васильович
  24. Нечитайло Жанна Василівна
  25. Окружко Марина Миколаївна
  26. Пащевський Микола Олександрович
  27. Поштарь Анатолій Іванович
  28. П’ятницький Андрій Анатолійович
  29. Ткаченко Марина Сергіївна
  30. Труш Сергій Володимирович
  31. Тьотка Тетяна Олександрівна
  32. Холод Роман Павлович
  33. Яцун Ірина Олександрівна

Випускники 11 класу 2000 року


 
  1. Башкир Олександр Миколайович
  2. Бохоня Олександр Віталійович
  3. Васюк Сергій Анатолійович
  4. Герасименко Сергій Якович
  5. Гончаренко Людмила Миколаївна
  6. Гречка Вадим Анатолійович
  7. Дзюбенко Олена Петрівна
  8. Дорошенко Ольга Іванівна
  9. Задоррожній Віктор Олександрович
  10. Іванішенко Ольга Миколаївна
  11. Івашура Станіслав Петрович
  12. Казаєва Олена Олександрівна
  13. Кропко Людмила Володимирівна
  14. Кузьменко Ірина Олександрівна
  15. Матюшко Оксана Олексіївна
  16. Мельни к Олександр Володимирович
  17. Мінько Сергій Миколайович
  18. Міщенко Надія Володимирівна
  19. Миколенко Сергій Вікторович
  20. Остапенко Наталія Віталіївна
  21. Пугач Віталій Григорович
  22. Радзієвський Роман Миколайович
  23. Сухина Юрій Васильович
  24. Харченко Вікторія Григорівна
  25. Чернишев Сергій Олександрович
  26. Шостак Ірина Борисівна
  27. Якименко Тетяна Валеріївна
  28. Яушева Наталія Миколаївна
  29. Лобурець Людмила Віталіївна

 

Випускники 11 класу 1995 року

  1. Бабенко Таміла Василівна
  2. Волторніст Галина Іванівна
  3. Васюк Людмила Віталіївна
  4. Гончаренко Віталіна Миколаївна
  5. Ємець Лілія Сергіївна
  6. Московенко Тетяна Олексіївна
  7. Мовчан Валентин Миколайович
  8. Нестріляй Ольга Іванівна
  9. Юнацька Наталія Миколаївна
  10. П’ятницька Галина Анатоліївна
  11. П’ятницька Наталія Анатоліївна
  12. Харченко Людмила Григорівна

 

 

 

 

 

 


Випускники 11 класу 1994 року

 

  1. Артюх Вікторія Володимирівна
  2. Бережна Наталія Дмитрівна
  3. Білошапка Алла Миколаївна
  4. Вранчан Сергій Іванович
  5. Гончаренко Тетяна Григорівна
  6. Дирда Юрій Володимирович
  7. Колиб Петро Миколайович
  8. Ланцевич Юрій Миколайович
  9. Мостовий Михайло Миколайович
  10. Пензій Анатолій Миколайович
  11. Пустовойт марина Володимирівна
  12. П’ятницький Олександр Анатолійович
  13. Савченко Людмила Василівна
  14. Самотуга Олександр Григорович
  15. Сіренко Інна Анатоліївна
  16. Якименко Сергій Валерійович
  17. Яценко Любов Іванівна
» Пошук

» Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

» Друзі сайту
Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Пісківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Безсалівська ЗОШ І-ІІІ ст.
ВО Лохвицької РДА
Кременчуцький НМЦ

» Корисні посилання
ПОІППО
Острів знань
ЗНО

» ...

» ...

» ...

» ...

» ...

» Архів записів

Шановні відвідувачі! Ми раді вітати Вас на нашому сайті! Сайт Вирішальненської ЗОШ І-ІІІ ст. - однієї з найкращих шкіл Лохвицького району, призначений для вчителів, учнів, їх батьків та випускників минулих років. Ласкаво просимо відвідати наш сайт та залишити коментарі й повідомлення.


Сайт Вирішальненської ЗОШ І-ІІІ ступенів © 2019
Rambler's Top100