Неділя, 19.09.2021, 16:26

ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "Вирішальненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Сенчанської сільської ради Полтавської області"            

Посередній учитель викладає.  Хороший учитель пояснює. 
Видатний учитель показує. Великий учитель надихає.

 Вільям Уорд

Ви увійшли як Гость |Група "ГостіВітаємо Вас!
Головна | Рекомендую | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
Адміністрація опорного закладу "Вирішальненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" вітає всіх учасників освітнього процесу та гостей сайту! Бажаємо всім гарного настрою, творчого натхнення у праці та навчанні, великих здобутків на різних олімпіадах, змаганнях та різноманітних конкурсах! Нехай не торкнуться ВАС ні корони, ні віруси!
» Меню сайту

» Прогноз погоди
Вирішальне

» Міні-чат

» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

» Інформаційий блок

Початок роботи сайту:

24 червня 2009 року

- - - - - - - - - - - - - - - - - -

- Відповідальний за функціонування сайту– директор школи П’ятницький О.А.

- Відповідальний за наповнення сайту школи – заступник директора з навчально-виховної роботи Гузь В.І.

- Відповідальний за набір наданих матеріалів – секретар Куць С.М.

- Відповідальний за сторінку новин – педагог-організатор Клюшник Л.С.

- Коректор – учитель української мови і літератури Дрегваль Н.В.


» Для дітей

Рекомендації соціального педагога під час карантину

 1. Дотримуйтесь графіка            

Під час карантину важливо підтримувати звичайний розпорядок дня. У вас може виникнути велика спокуса оголосити карантин додатковими канікулами і цілий день  сидіти перед екраном телевізора. Але зміна графіка також може викликати стрес. Корисно буде написати на аркуші паперу або на стікерах докладний розпорядок дня і розмістити його так, щоб ви постійно його бачили. Важливо, щоб у вас були чіткі очікування щодо того, що буде відбуватися упродовж дня – коли буде час для навчання, а коли – для читання й відпочинку. 

 1. Підтримуйте контакт з друзями і близькими 

Дуже важливо підтримувати контакт з друзями – це знизить рівень стресу. Також спілкуйтеся з близькими і родичами, яких ви тимчасово не можете відвідати особисто. Використовуйте Viber або інші відеочати, спілкуйтеся в месенджерах і соцмережах.

 1. Влаштуйте танцювальну вечірку   

Запропонуйте батькам разом з вами влаштувати вечірку. Якщо карантин не дозволяє вам гуляти на свіжому повітрі, влаштуйте танцювальну вечірку вдома. Все, що вам потрібно, – знайти в Інтернеті улюблену музику.

 1. Під час карантину використовуйте електронні пристрої з розумом 

До негативного впливу сучасних гаджетів не відноситься випромінювання, але при неправильному дозуванні  екранного часу і неадекватному його розподілі, їх використання може негативно впливати на нервову систему, зір, сприяти ожирінню і неправильному обміну речовин. Отже, треба знати і дотримуватися певних правил використання цифрових гаджетів, розроблених медичними працівниками та науковцями.

 1. Беріть участь у домашніх справах 

Домашні обов'язки потрібні для того, щоб здобути навички, які будуть корисні у дорослому житті. Розвиток цих умінь додасть впевненості в майбутньому.

 1. Читайте книги         

Читання знижує стрес. Доведено, що лише шість хвилин читання знижує рівень стресу на 65%. Навіть від нудьги рятує. Цікавий сюжет художнього твору відволікає від проблем та заспокоює.


Поради вчителям: як мотивувати себе й учнів

 1. Любіть дітей, тварин, свою родину та країну. Будьте добрими й щирими, радісними та усміхненими.

 2. Встановлюйте з учнями доброзичливі й партнерські відносини. Засвоюйте мистецтво похвали – це надзвичайно важливий засіб, який повинен знати кожен педагог.

 3. Вивчайте індивідуальні особливості своїх учнів. Застосовуйте ці знання під час планування навчальних завдань, очікуваних навчальних результатів.

 4. Підтримуйте в класному  кабінеті сприятливе середовище – свіже повітря, чисте приміщення, акуратний вигляд.

 5. Заохочуйте, мотивуйте учнів до навчальної діяльності, зазначайте конкретні позитивні досягнення. Створюйте навчальне середовище, яке відображає індивідуальні особливості учнів у групі.

 6. Ставте перед учнями цілі, які б відкривали перспективи в навчанні та досягненні успіху.

 7. Намагайтеся викладати цікаво, зрозуміло, використовуйте різноманітні методи, засоби й форми роботи . Не звикайте до одноманітності. Проте пам’ятайте, що надмірна різноманітність на одному занятті не дасть користі, оскільки учні не зосередяться.

 8. Уникайте надмірного навантаження учнів навчальним матеріалом.

 9. Дайте учням обирати завдання й види діяльності.

Алгоритм створення ситуації спіху

 1. Подолання страху. Учні долають невпевненість у власних силах, учаться на своїх помилках і шукають інші способи вирішення проблем.

 2. Авансування успішного результату. Учитель висловлює тверду переконаність у тому, що його учень обов’язково впорається із поставленим завданням. Це також переконує учня у своїх силах і можливостях: «Тобі обов’язково все вдасться, я навіть не сумніваюся в позитивному результаті».

 3. Прихований інструктаж учня (прихована допомога) про способи й форми діяльності. Учень уникає поразки. Досягають через побажання: «Можливо, краще розпочати з …», «Виконуючи роботу не забудьте про …».

 4. Мотивація. Показати учню, заради чого або кого провадять діяльність, кому це стане в пригоді; він повинен виконати завдання: «Без твоєї допомоги друзям не впоратися …».

 5. Мобілізація активності, або педагогічне виконання. Заохочення до виконання конкретних дій: «Ми дуже хочемо розпочати роботу…».

 

» Пошук

» Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

» Друзі сайту
Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Пісківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Безсалівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Лохвицький центр ПРПП
Кременчуцький НМЦ

» ...

» ...

» ...

» ...

» Архів НОВИН

Шановні відвідувачі! Ми раді вітати Вас на нашому сайті! Сайт ОЗ "Вирішальненська ЗОШ І-ІІІ ст." - однієї з найкращих шкіл Миргородського району, призначений для вчителів, учнів, їх батьків та випускників минулих років. Ласкаво просимо відвідати наш сайт та залишити коментарі й повідомлення.


Сайт ОЗ "Вирішальненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" © 2021
Rambler's Top100