Неділя, 19.05.2019, 11:36

Вирішальненська ЗОШ І-ІІІ ст.
Лохвицької районної ради Полтавської області            

Посередній учитель викладає.  Хороший учитель пояснює. 
Видатний учитель показує. Великий учитель надихає.

 Вільям Уорд

Ви увійшли як Гость |Група "ГостіВітаємо Вас!
Головна | Екс-працівники | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
Адміністрація Вирішальненської ЗОШ І-ІІІ ступенів вітає всіх учасників навчально-виховного процесу із закінченням зимових канікул! Бажаємо всім гарного настрою, творчого натхнення у праці та навчанні і великих здобутків на районних предметних олімпіадах, змаганнях та різноманітних конкурсах!
» Меню сайту

» Прогноз погоди
Вирішальне

» Міні-чат

» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

» Інформаційий блок

Початок роботи сайту:

24 червня 2009 року

- - - - - - - - - - - - - - - - - -

- Відповідальний за функціонування сайту– директор школи П’ятницький О.А.

- Відповідальний за наповнення сайту школи – заступник директора з навчально-виховної роботи Гузь В.І.

- Відповідальний за набір наданих матеріалів – секретар Куць С.М.

- Відповідальний за сторінку новин – педагог-організатор Горященко В.О.

- Коректор – учитель української мови і літератури Кузьменко Н.А.


» Для дітей

Гуртовий Віталій Іванович (05.10.1963-11.04.2013)

учитель фізкультури та Захисту Вітчизни 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Котляр Григорій Васильович (28.04.1940-19.04.2015),

учитель трудового навчання

     Котляр Григорій Васильович народився 28 квітня 1940 року в с. Снітин Лубенського району Полтавської області в сім'ї робітників. З 1941 по 1943 роки разом з матір'ю проживав у цьому ж селі на тимчасовоокупованій території.

     З 1947 по 1954 роки навчався у Хорошківській середній школі. У 1954 році, у зв'язку з переводом батьків на нове місце роботи у радгосп "Вирішальний" Сенчанського району Полтавської області, продовжив навчання у Перевалівській середній школі, де й закінчив 7 класів у 1955 році.

     З грудня 1956 року по травень 1958 року був учнем Гірночопромислової школи №52 м. Донецьк. З травня 1958 р. по січень 1959 р. працював слюсарем-монтажником "Кременчук-ГЕСбудівництва" м. Комсомольськ-на-Дніпрі.

Повну освіту вдалося здобути лише у 1970 році, коли було закінчено 11 класів Перевалівської середньої школи робочої молоді. Після закінчення школи вступив на навчання у Хорольський технікум механізації сільського господарства, який закінчив у 1972 р.

 

 


Соколова Надія Павлівна

Народилася 13 травня 1913 року в селі Остапенко. У 1917 році пішла до школи, закінчила 7 класів. У 1933 році вступила до Київського інституту іноземних мов. Після його закінчення отримала направлення у Кам’янець-Подільський. З 1945 по 1953 рік працювала у Хорольському районі у семирічній школі. З 1954 року почала працювати у Перевалівській школі, звідки і вийшла на пенсію.

 

Лукаш Марія Василівна

Народилася 1922 року в селі Піски Лохвицького району. До школи пішла у 1930 році, закінчила 7 класів. Потім три роки навчалася у Гадяцькому педагогічному технікумі. Вступила до Лубенського учительського інституту, закінчила його перед війною.

Після війни працювала у Бербеницях, потім у Ломаках Сенчанського району, у Перевалівській середній школі. Викладала українську мову і літературу.

Закінчила Полтавський педагогічний інститут.

 

Піскун Алла Іванівна

З 15 серпня 1956 року по 15 серпня 1961 року працювала у Перевалівській середній школі. Була вчителем трудового навчання та музики. У той час директором школи була Бевз Ніна Федотівна. Пізніше зайняла посаду завідуючої Перевалівською початковою школою і пропрацювала на цій посаді до 1970 року.

З 1970 по 1986 рік була вчителем російської мови та літератури у Вирішальненській середній школі. Протягом цього часу директорами були Пащенко Василь Іванович і Мусіян Григорій Федорович.

З 1986 по 1993 рік Алла Іванівна займала посаду заступника директора з навчальної роботи.

З 23 лютого 1993 року – на заслуженому відпочинку, проживає на ст. Сенча.

 

Труш Іван Трохимович

Народився у 1928 році в Засуллі. До школи пішов у 1936 році. Після закінчення семи класів вступив до Харківського фізкультурного технікуму, який закінчив у 1949 році. Одержав спеціальність учителя фізкультури.

Перед службою в армії працював у Новооржицькій середній школі. У березні 1950 року став до лав Радянської армії, служив в Угорщині. У 1954 році працював головою ДТСААФ Сенчанського району.

З 1956 року викладав фізкультуру у Перевалівській школі. Заочно закінчив Полтавський педінститут. Пізніше у Вирішальненській середній школі займає посаду вчителя біології. У 1986 році був заступником директора з виховної роботи.

У вересні 1988 року вийшов на пенсію, проживає на ст. Сенча.

 

Крив’як Харитина Леонтіївна

Народилася у селі Миколаївка 30 жовтня 1930 року. Навчалася спочатку у Миколаївській школі, а пізніше – у Клюшниківській. Була відмінницею навчання.

Після закінчення педучилища стала учителем математики. Спочатку працювала на Іванофранківщині, пізніше повернулася до Миколаївки і працювала у місцевій школі, а згодом – у Перевалівській (1952). Харитина Леонтіївна має 42 роки педагогічного стажу, з них 30 років пропрацювала у Перевалівці.

 

Гончар Надія Дмитрівна

Народилася 1936 року в селі Гиряві Їсківці Лохвицького району у сім’ї службовця. Там пройшло дитинство, там у 1950 році закінчила семирічку з Похвальною грамотою. Потім стала студенткою Лохвицького педучилища, яке закінчила у 1954 році. Після училища навчалася у Полтавському педінституті, стала учителем російської мови і літератури. По закінченні навчання одержала направлення до Перевалівської середньої школи, пізніше працювала у Вирішальненській школі. Надія Дмитрівна має 40 років педагогічного стажу. За усі ці роки має чимало нагород: декілька грамот Лохвицького райвно та профспілки, дві грамоти Полтавського облвно, грамоту Міністерства освіти УРСР. Її фото було занесене на сільську Дошку пошани. Надія Дмитрівна – учитель першої категорії, нині проживає на ст. Сенча.

Журавльова Валентина Йосипівна

Народилася 3 жовтня 1938 року на Харківщині. У сім’ї було шестеро дітей, тому, коли постало питання, куди піти вчитися після 7 класу, батьки вирішили, що потрібно вступати поближче від домівки. Валентина Йосипівна вступила на перший курс Куп’янського педучилища без іспитів, бо мала Похвальну грамоту.

У зв’язку з переїздом батьків на Полтавщину, на другий курс перевелася до Лохвицького педучилища, яке закінчила у 1956 році.

З 1960 року до 1966 року заочно навчалася у Харківському державному університеті імені О.М.Горького на українському відділенні філологічного факультету. Дев’ять років працювала у Перевалівській середній школі піонервожатою (1957-1965), нагороджена значком ЦК ВЛКСМ «За активну роботу з піонерами». Пізніше Валентина Йосипівна працювала організатором позакласної і позашкільної роботи та вчителем української мови і літератури у Вирішальненській середній школі. З 1986 року була лише на посаді вчителя української мови і літератури аж до виходу на пенсію (1997).

Стаж педагогічної роботи – 41 рік. Валентина Йосипівна нагороджувалась грамотами Міністерства освіти, облвно, райвно, медаллю «За доблестный труд». У 1991 році їй присвоєно звання старшого вчителя. Її фото двічі заносилось на районну Дошку пошани.

З 1952 до 1966 року була членом ВЛКСМ, а з 1966 до 1990 року – членом КПРС. Дванадцять разів її обирали секретарем парторганізації школи.

Досвід роботи приходив поступово. Працюючи старшою піонервожатою, постійно відвідувала уроки Лукаш Марії Василівни, Півень Агафії Петрівни, Котельви Марії Лаврентіївни, Купрія Юхима Яковича. Ця вчителька вчилася постійно і наполегливо навіть тоді, коли вже й сама стала досвідченим педагогом. Намагалася прищепити дітям любов до рідної мови. Щонайменше 9 учениць, у яких Валентина Йосипівна викладала мову і літературу, вступили до вищих навчальних закладів на українське відділення філологічного факультету і тепер працюють як у Вирішальненській школі, так і в інших школах району та області.

Зараз Валентина Йосипівна проживає у Вирішальному.

 

Пащенко Василь Іванович

Народився 24 липня 1923 року в селі Веніславівка Гадяцького району Полтавської області. У цьому ж селі закінчив середню школу. У 1963 році закінчив Полтавський педагогічний інститут. Був слухачем ВПШ при ЦК КПРС.

Василь Іванович був учасником Великої Вітчизняної війни. Нагороджений орденами Слави ІІІ ступеня, орденом «Знак Пошани», медалями «За відвагу», «За визволення Варшави», «За взяття Берліна».

З 1963 року Василь Іванович – директор Перевалівської середньої школи. А пізніше керував і Вирішальненською школою.

Вдячні випускники і досі згадують його як прекрасного вчителя історії, правознавства та суспільствознавства. Нині Василя Івановича вже нема серед нас, але пам’ять про нього завжди житиме в наших серцях.

 

Сіренко Раїса Григорівна

Народилася 1 вересня 1938 року в селі Велика Грем’яча Миргородського району Полтавської області. Батьки – колгоспники Косенко Григорій Іванович і Агафія Петрівна.

Після закінчення Грем’ячівської семирічної школи Раїса Григорівна вступила до Лохвицького педагогічного училища, по закінченні якого працювала вчителем початкових класів у селі Часниківка. Там вона знайшла свою долю – молодого хлопця Сіренка Миколу Васильовича, який щойно повернувся з армії. У 1956 році вони одружилися.

Через деякий час Раїса Григорівна почала працювати у Перевалівській школі, потім заочно закінчила Бердичівський педагогічний інститут. Усе своє життя вона присвятила школі і дітям, 40 років пропрацювала на педагогічній ниві. Неодноразово була нагороджена ювілейними знаками та медалями, грамотами.

У 1993 році вийшла на заслужений відпочинок з посади вчителя початкових класів Вирішальненської середньої школи. Але доля не дарувала їй довгого віку. 13 вересня 1998 року Сіренко Раїса Григорівна у віці 60 років пішла із життя. Пам’ять про цю надзвичайну людину ще довго житиме в серцях близьких та рідних, колег та вихованців.

 

» Пошук

» Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

» Друзі сайту
Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Пісківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Безсалівська ЗОШ І-ІІІ ст.
ВО Лохвицької РДА
Кременчуцький НМЦ

» Корисні посилання
ПОІППО
Острів знань
ЗНО

» ...

» ...

» ...

» ...

» ...

» Архів записів

Шановні відвідувачі! Ми раді вітати Вас на нашому сайті! Сайт Вирішальненської ЗОШ І-ІІІ ст. - однієї з найкращих шкіл Лохвицького району, призначений для вчителів, учнів, їх батьків та випускників минулих років. Ласкаво просимо відвідати наш сайт та залишити коментарі й повідомлення.


Сайт Вирішальненської ЗОШ І-ІІІ ступенів © 2019
Rambler's Top100