Четвер, 23.11.2017, 11:08

Вирішальненська ЗОШ І-ІІІ ст.
Лохвицької районної ради Полтавської області            

Посередній учитель викладає.  Хороший учитель пояснює. 
Видатний учитель показує. Великий учитель надихає.

 Вільям Уорд

Ви увійшли як Гость |Група "ГостіВітаємо Вас!
Головна | Конкурси | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
Адміністрація Вирішальненської ЗОШ І-ІІІ ступенів вітає всіх учасників навчально-виховного процесу із закінченням зимових канікул! Бажаємо всім гарного настрою, творчого натхнення у праці та навчанні і великих здобутків на районних предметних олімпіадах, змаганнях та різноманітних конкурсах!
» Меню сайту

» Прогноз погоди
Вирішальне

» Міні-чат

» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

» Інформаційий блок

Початок роботи сайту:

24 червня 2009 року

- - - - - - - - - - - - - - - - - -

- Відповідальний за функціонування сайту– директор школи П’ятницький О.А.

- Відповідальний за наповнення сайту школи – заступник директора з навчально-виховної роботи Гузь В.І.

- Відповідальний за набір наданих матеріалів – секретар Куць С.М.

- Відповідальний за сторінку новин – педагог-організатор Горященко В.О.

- Коректор – учитель української мови і літератури Кузьменко Н.А.


» Для дітей

Участь учнів Вирішальненської ЗОШ І-ІІІ ступенів у різноманітних конкурсах

2017-2018 н.р.
  • Бехтір Вікторія (9 клас) - ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю "В об'єктиві натураліста" (керівник Пащенко О.Г.)
2016-2017 н.р.
  • Бохоня Валерія (6 клас) - ІІІ місце у фіналі ІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості "Змагаймось за нове життя" напрямок декламування (керівник Маріора О.А.)
  • Захарченко Ангеліна (3 клас) - ІІІ місце у фіналі ІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості "Змагаймось за нове життя" напрямок декламування (керівник Гайдамака Т.В.)
  • Гришко Юлія (7 клас) - подяка за участь у Полтавському регіональному етапі ІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості "Змагаймось за нове життя" напрямок малюнок (керівник Пащенко О.Г.)
  • Бехтір Вікторія (8 клас) - ІІІ місце в обласному конкурсі "В об'єктиві натураліста" (керівник Пащенко О.Г.)
  • Гутнік Родіон (7 клас) - дипломант конкурсу екологічних проектів НТУ ХПІ кафедри хімічної техніки і промислової екології "Проект, який зробить довкілля чистішим" (керівник Стефанова С.В.)
  • Ланцевич Владислав (6 клас) - гран-прі відкритого фотоконкурсу "Така різна усмішка" у номінації "Старт у майбутнє з навчання" (керівник Прокопенко С.О.)
  • Проценко Анна (8 клас) - І місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" (новорічний сувенір)
  • Глушко Маргарита (10 клас) - ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" (сувеніри з природнього матеріалу)
  • Лісова Дарина (8 клас) - ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" (ліплення з солоного тіста)
  • Добреля Анжеліка (7 клас) - ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" (текстильна іграшка)
  • Борисенко Інна (9 клас) - ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" (ліплення з солоного тіста)
  • Проценко Анна (8 клас) - ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" (новорічний сувенір)
  • Савченко Поліна (7 клас) - ІІ місце у ІІ (районному) етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (учитель Кузьменко Н.А.)
  • Карась Єлизавета (5 клас) - ІІІ місце у ІІ (районному) етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (учитель Маріора О.А.)
  • Сердюк Анатолійй (9 клас) - ІІІ місце у районному етапі VІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка (керівник Кузьменко Н.А.)
  • Хоменко Альона (8 клас) - ІІ місце у районному етапі VІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка (керівник Маріоора О..А.)
  • Савченко Поліна (7 клас) - ІІ місце у районному етапі VІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка (керівник Кузьменко Н.А.)
  • П'ятницький Юрій (10 клас) - ІІІ місце у районних математичних змагань імені М.В.Остроградського (учитель Желізняк В.В.)
  • Команда школи (П'ятницький Юрій, Зозуля Ольга, Поливода Дарія, Корбутяк Яна, Попик Ніна) - І місце у районному фестивалі-конкурсі учнівських проектів "Ми віримо в гарне майбутнє" у номінації "Відповідальність починається з тебе" (формування здорового способу життя)

2015-2016 н.р.

  • Сердюк Олена (11 клас) - переможець міжрайонного конкурсу "Я намалюю твоє майбутнє, Україно!"
  • Бехтір ВІкторія (7 клас) - диплом Полтавського еколого-натуралістичного центру за краще розкриття теми збереження та раціонального використання земельних ресурсів в обласному етапі конкурсу "В об'єктиві натураліста"
  • Савченко Поліна (6 клас) - ІІ місце в обласномуетапі IХ Міжнародного екологічного конкурсу еколого-валеологічного спрямованості "Смачно, корисно, корисно" у номінації "Мода на кухні"
  • П'ятницький Юрій (9 клас) - ІІ місце у районному етапі VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка (керівник Кузьменко Н.А.)
  • Куць Ілона (6 клас) - І місце у ІІ (районному) етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (учитель Кузьменко Н.А.)
  • Хоменко Альона (7 клас) - ІІІ місце у ІІ (районному) етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (учитель Маріора О.А.)
  • Пелипенко Наталія (7 клас) - І місце у районному етапі ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у класі "Декоративно-прикладне мистецтво" номінація "Народна лялька"
  • Проценко Анна (7 клас) - ІІ місце у районному етапі ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у класі "Декоративно-прикладне мистецтво" номінація "В'язання гачком"
  • Башкир Карина (7 клас) - ІІІ місце у районному етапі ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у класі "Декоративно-прикладне мистецтво" номінація "Вироби із стрічок"
2014-2015 н.р.
  • Бешта Ольга (11 клас) - ІІ місце у ІІ (районному) етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (учитель Маріора О.А.)
  • Сердюк Анатолій (7 клас) - ІІІ місце у ІІ (районному) етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (учитель Кузьменко Н.А.)
  • Хоменко Альона (6 клас) - ІІ місце у ІІ (районному) етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (учитель Маріора О.А.)
  • Савченко Поліна (5 клас) - І місце у ІІ (районному) етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (учитель Кузьменко Н.А.)
  • Бешта Ольга (11 клас) - учасник другого Обласного чемпіонату з інформаційних технологій "Сучасна інформатика - успішне майбутнє" (учитель П'ятницький О.А.)
  • П'ятницький Юрій (8 клас) - ІІ місце у районному етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (керівник Кузьменко Н.А.)
  • Гудова Діана (11 клас) - ІІ місце у районному етапі інтелектуальної розвивальної гри "Дебати" (керівник Горбуля Н.П.)
  • Гудова Тетяна (11 клас) - ІІ місце у районному етапі інтелектуальної розвивальної гри "Дебати" (керівник Горбуля Н.П.)
  • Зайцева Юлія (11 клас) - ІІ місце у районному етапі інтелектуальної розвивальної гри "Дебати" (керівник Горбуля Н.П.)
  • Зайцева Юлія (11 клас) - ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Люби і знай свій рідний край"
  • Ситник Аліна (11 клас) - ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Люби і знай свій рідний край"
  • Савченко Поліна (5 клас) - Диплом ІІІ ступеня VІІ обласного фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я" (конкурс фотографій та фоторобіт)

У Всеукраїнському етапі міжнародного математичного конкурсу "КЕНГУРУ-2014" має ВІДМІННИЙ результат учениця 5 класу Савченко Поліна. ДОБРИЙ результат мають учні 6 класу: Желізняк Микита, Івасенко Роман, Бехтір Вікторія, Оніпко Ростислав, Нестеренко Захар, Проценко Анна та Хоменко Альона

2013-2014 н.р.
  • Ціко Іван (6 клас) - І місце у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво. Аплікація" ХІV міського фестивалю-конкурсу дитячої і юнацької творчості "Веселкові кольори" (керівник Гасенко А.Г.)
  • Бережна Олександра (6 клас) - ІІ місце у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво. Аплікація" ХІV міського фестивалю-конкурсу дитячої і юнацької творчості "Веселкові кольори" (керівник Гасенко А.Г.)
  • Пелипенко Наталія (5 клас) - ІІ місце у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво. Лялька-мотанка" ХІV міського фестивалю-конкурсу дитячої і юнацької творчості "Веселкові кольори" (керівник Гасенко А.Г.)
  • Ветоха Аліна (7 клас) - ІІ місце у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво. Плетіння гачком" ХІV міського фестивалю-конкурсу дитячої і юнацької творчості "Веселкові кольори" (керівник Гасенко А.Г.)
  • Зброя Антон (7 клас) - ІІ місце у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво. Мережка" ХІV міського фестивалю-конкурсу дитячої і юнацької творчості "Веселкові кольори" (керівник Гасенко А.Г.)
  • Плешенець Олександр (9 клас) - диплом ІІ ступеня обласного фестивалю дитячої творчості "Повір у себе" у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво. декоративна композиція" (керівник Гасенко А.Г.)
  • Пелипенко Наталія (5 клас) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Ляльки-мотанки"  (керівник Гасенко А.Г.)
  • Проценко Анна (5 клас) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Аплікація з природних матеріалів"  (керівник Гасенко А.Г.)
  • Зброя Антон (7 клас) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Мережка"  (керівник Гасенко А.Г.)
  • П'ятницький Юрій (7 клас), Бешта Ольга (10 клас), Лисенко Ігорь (11 клас) - учасники другого туру Обласного чемпіонату з інформаційних технологій "Сучасна інформатика - успішне майбутнє" (учитель П'ятницький О.А.)
  • Савченко Поліна (4 клас) - І місце у районному етапі ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (учитель Гайдамака Т.В.)
  • Сердюк Анатолій (6 клас) - ІІ місце у районному етапі ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (учитель Кузьменко Н.А.)
  • Онацька Світлана (8 клас) - ІІІ місце у районному етапі ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (учительМаріора О.А.)
  • Хоменко Альона (5 клас) - ІІІ місце у районному етапі ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (керівник Маріора О.А.)
  • Сердюк Анатолій (6клас) - ІІ місце у районному етапі ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (керівник Кузьменко Н.А.)
  • Дрегваль Антон (9 клас) - ІІІ місце у районному етапі конкурсу юних гумористів "Посміхнемось щиро Вишні" в номінації "Вишневі усмішки" (керівник Маріора О.А.)
  • Карась Дарія (10 клас) - грамота ВО Лохвицької РДА за участь у районному конкурсі "Шевченко в моєму серці"  у номінації "Виразне читання творів Т.Г.Шевченка" (керівник О.А.Маріора)
  • Бережна Альбіна (10 клас) - грамота ВО Лохвицької РДА за участь у районному конкурсі "Шевченко в моєму серці"  у номінації "Виразне читання творів Т.Г.Шевченка(керівник О.А.Маріора)
 
 
2012-2013 н.р.
  • Бехтір Інна (11 клас) - диплом Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА за краще розкриття теми в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю "В об'єктиві натураліста"
  • Танцювальний колектив "Ексклюзив" вікова категорія 14-18 років: Бешта Ольга, Гузь Дарія, Карась Дарія, Селіванова Маргарита, Пелипенко Марина, Сердюк Олена, Головчанська Юлія, Пащенко Юлія (учні 8-10 класів) - ІІІ місце у ХІІІ міському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості "Веселкові кольори" у номінації "Хореографія"  (керівник Тетірко Л.М.)
  • Танцювальний колектив "Ексклюзив" вікова категорія 10-13 років: Ветоха Аліна, Борисенко Ігор, Корбутяк Яна, Берсим Віктор, Глушко Маргарита, Перебийніс Назар, Попик Ніна, П'ятницький Юрій (учні 6 класу) - ІІІ місце у ХІІІ міському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості "Веселкові кольори" у номінації "Хореографія"  (керівник Тетірко Л.М.)
  • Годованик Олена (9 клас) - ІІІ місце у ХІІІ міському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості "Веселкові кольори" у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво (вишивка)"  (керівник Гасенко А.Г.)
  • Борисенко Інна (5 клас) - ІІІ місце у ХІІІ міському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості "Веселкові кольори" у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво (вишивка)"  (керівник Гасенко А.Г.)
  • Зброя Антон (6 клас) - ІІ місце у ХІІІ міському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості "Веселкові кольори" у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво (вишивка)"  (керівник Гасенко А.Г.)
  • Плутенко Неля (9 клас) - ІІ місце у ХІІІ міському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості "Веселкові кольори" у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво (вишивка)"  (керівник Гасенко А.Г.)
  • Гудова Діана (9 клас) - ІІ місце у другому етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Плетіння гачком"  (керівник Гасенко А.Г.)
  • Зозуля Ольга (6 клас) - ІІ місце у другому етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Вишивка хрестиком"  (керівник Гасенко А.Г.)
  • Раку Аліна (5 клас) - ІІ місце у другому етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "В'язання спицями"  (керівник Гасенко А.Г.)
  • Берсим Віктор (6 клас) - ІІ місце у районному етапі ХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" (керівник Гасенко А.Г.)
  • Бешта Ольга (9 клас) - І місце у районному етапі ХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" (керівник Гасенко А.Г.)
  • Ситник Аліна (9 клас) - І місце у районному етапі ХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво"  (керівник Гасенко А.Г.)
  • Савченко Поліна (3 клас) - ІІ місце у районному етапі ХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" (керівник Гайдамака Т.В.)
  • Ткаченко Наталія (11 клас) - ІІ місце у районному етапі ХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Образотворче мистецтво" (керівник Пащенко О.Г.)
  • Савченко Поліна (3 клас) - І місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (учитель Гайдамака Т.В.)
  • Лободенко Максим (5 клас) - ІІІ місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (учитель Кузьменко Н.А.)
  • Онацька Світлана (7 клас) - ІІІ місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (учитель Маріора О.А.)
  • Бережна Альбіна (9 клас) - ІІІ місце у районному етапі ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (керівник Маріора О.А.)
  • Богдан Тетяна (11 клас) - ІІІ місце у районному конкурсі "Шевченко в моєму серці" у номінації "Виразне читання або інсценізація уривків із творів Т.Г.Шевченка" (керівник Маріора О.А.)
  • Михайленко Надія (11 клас) - І місце у районному конкурсі "Шевченко в моєму серці" у номінації "Виразне читання або інсценізація уривків із творів Т.Г.Шевченка"  (керівник Маріора О.А.)
  • Богдан Тетяна (11 клас) - ІІІ місце у районному етапі конкурсу юних гумористів "Посміхнемось щиро Вишні" у номінації "Вишневі усмішки"  (керівник Маріора О.А.)
  • Бешта Ольга (9 клас) - ІІІ місце в районних математичних змаганнях ім. М.В.Остроградського (учитель Ригіна А.М.)
У Всеукраїнському конкурсі з інформатики та комп'ютерної грамотності "БОБЕР" відмінний результат показав учень 6 класу П'ятницький Юрій, добрі результати мають Лисенко Ігор (10 клас), Перебийніс Назар (6 клас).
 
У Всеукраїнському конкурсі юних суспільствознавців  "Кришталева сова 2013" дипломи І ступеня мають Бешта Ольга, Гудова Діана, Пелипенко Марина, Бехтір Інна, дипломи ІІ ступеня мають Бережна Альбіна, Ситник Аліна, Хітайлов Максим, дипломи ІІІ ступеня - Гудова Тетяна, Бережний Євген, Зайцева Юлія, Сердюк Володимир, Соломаха Ольга.
 
2011-2012 н.р.
 
  • Манушка Надія (11 клас) - ІІІ місце у районному конкурсі учнівської творчості "Лохвиччина - колиска талантів: погляд через століття" у номінації "Образотворче мистецтво"
  • Михайленко Надія (10 клас) - ІІІ місце у районному конкурсі учнівської творчості "Лохвиччина - колиска талантів: погляд через століття" у номінації "Виразне читання або інсценізація уривків із творів А.Тесленка"
  • Команда учнів  - ІІ місце у районному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Зірниця" (керівник Гуртовий В.І.) 
  • Драка Вікторія (11 клас) - ІІІ місце у районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т.Г.Шевченка (учитель Кузьменко Н.А.)
  • Степанова Вікторія (9 клас) - ІІІ місце у районному конкурсі знавців рідної мови ім. Петра Яцика (учитель Кузьменко Н.А.)
  • П'ятницький Юрій (5 клас) - ІІІ місце у районному конкурсі знавців рідної мови ім. Петра Яцика (учитель Кузьменко Н.А.)
  • Бережна Альбіна (8 клас) - ІІІ місце у районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т.Г.Шевченка (учитель Маріора О.А.)
  • П'ятницький Юрій (5 клас) - ІІІ місце у районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т.Г.Шевченка (учитель Кузьменко Н.А.)
  • Онацька Світлана (6 клас) - ІІІ місце у районному етапі ХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Література" (учитель Маріора О.А.)
  • Манушка Надія (11 клас) - ІІ місце у районному етапі ХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Образотворче мистецтво" (учитель Пащенко О.Г.)
  • Ситник Аліна (8 клас) - ІІІ місце у районному етапі ХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" (учитель Гасенко А.Г.)
  • Поливода Даша (5 клас) - ІІІ місце у районному етапі ХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" (учитель Гасенко А.Г.)
  • Онацька Світлана (6 клас) - ІІ місце у районному етапі ХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" (учитель Гасенко А.Г.)
  • Лісова Даша (3 клас) - ІІ місце у районному етапі ХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" (учитель Гайдамака Т.В.)
  • Плутенко Неля (8 клас) - І місце у районному етапі ХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" (учитель Гасенко А.Г.)
  • Бережна Альбіна (8 клас) - І місце у районному етапі ХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" (учитель Гасенко А.Г.)
  • Соломаха Алла (11 клас) - ІІ місце в районному конкурсі з інформаційних технологій в номінації "Офіс-менеджмент" (учитель П'ятницький О.А.)
  • Бешта Ольга (8 клас) - ІІІ місце в районних математичних змаганнях ім. М.В.Остроградського (учитель Ригіна А.М.)
  • Михайленко Надія (10 клас) - ІІІ місце у районному конкурсі "Шевченко в твоєму серці" у номінації "Конкурс читців"
2010-2011 н.р.
  • Бехтір Інна (9 клас) - ІІІ місце у ІІ етапі конкурсу учнівських творів "Конституція україни в моєму житті"
  • Фуголь Аліна (11 клас) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Мої права" у номінації "Твір" (керівник Горбуля Н.П.)
  • Гудов Олександр (11 кл.) - ІІ місце у районних математичних змаганнях імені М.В.Остроградського (учитель Калюжка В.Г.)
  • Онацька Світлана (5 кл.) - І місце у районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студенстської молоді імені Тараса Шевченка (керівник Маріора О.А.)
  • Бешта Ольга (7 кл.) - ІІІ місце у районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студенстської молоді імені Тараса Шевченка (керівник Маріора О.А.)
  • Соломаха Алла (10 кл.) - ІІ місце в районному конкурсі з інформаційних технологій в номінації "Офіс-технології" (учитель П'ятницький О.А.)
  • Авдєєв Віталій (11 кл.) -ІІІ місце в районному конкурсі з інформаційних технологій в номінації "Web-програмування" (учитель П'ятницький О.А.)
2009-2010 н.р.
  • Перебийніс Аліна (11 кл.) - ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу "Мої права" (учитель Горбуля Н.П.)
  • Перебийніс Аліна (11 кл.) - ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу "Конституція в моєму житті" (учитель Горбуля Н.П.)
  • Бехтір Інна (8 кл.) - І місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" (учитель Гасенко А.Г.)
  • Ткаченко Наталія (8 кл.) - І місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" (учитель Гасенко А.Г.)
  • Маляр Алла (9 кл.) - ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Держава і державотворення" (учитель Самотуга О.В.)
 
2008-2009 н.р.
  • Бакало Оксана (11 кл.), Сліпухова Вікторія (11 кл.) - І місце у районному етапі всеукраїнського конкурсу "Водний приз"
2006-2007 н.р.
  • Марченко Тетяна - ІІ місце в районному конкурсі "Знавців рідної мови"
  • Шостак Алла - ІІ місце в районному конкурсі "Конституція в моєму житті"
  • Черноволова Юлія - ІІІ місце в районному конкурсі "Собори наших душ"
  • Бохоня Богдан, Миколенко Олександр , Райда Максим - І місце в конкурсі-змаганні присвяченому Дню збройних сил України
2005-2006 н.р.
  • Давиденко Юлія - І місце в обласному конкурсі економічних знань
  • Москаленко Лєна, Худояр Юлія - ІІІ місце в районному конкурсі "Собори наших душ"
  • Шостак Алла - І місце в районному конкурсі "Мої права"
  • Крупка Максим, Кучер Ігор - І місце в конкурсі-змаганні присвяченому Дню збройних сил України
» Пошук

» Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

» Друзі сайту
Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Пісківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Безсалівська ЗОШ І-ІІІ ст.
ВО Лохвицької РДА
Кременчуцький НМЦ

» Корисні посилання
ПОІППО
Острів знань
ЗНО

» ...

» ...

» ...

» ...

» ...

» Архів записів

Шановні відвідувачі! Ми раді вітати Вас на нашому сайті! Сайт Вирішальненської ЗОШ І-ІІІ ст. - однієї з найкращих шкіл Лохвицького району, призначений для вчителів, учнів, їх батьків та випускників минулих років. Ласкаво просимо відвідати наш сайт та залишити коментарі й повідомлення.


Сайт Вирішальненської ЗОШ І-ІІІ ступенів © 2017
Rambler's Top100