Середа, 17.01.2018, 01:33

Вирішальненська ЗОШ І-ІІІ ст.
Лохвицької районної ради Полтавської області            

Посередній учитель викладає.  Хороший учитель пояснює. 
Видатний учитель показує. Великий учитель надихає.

 Вільям Уорд

Ви увійшли як Гость |Група "ГостіВітаємо Вас!
Головна | МАН, олімпіади | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
Адміністрація Вирішальненської ЗОШ І-ІІІ ступенів вітає всіх учасників навчально-виховного процесу із закінченням зимових канікул! Бажаємо всім гарного настрою, творчого натхнення у праці та навчанні і великих здобутків на районних предметних олімпіадах, змаганнях та різноманітних конкурсах!
» Меню сайту

» Прогноз погоди
Вирішальне

» Міні-чат

» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

» Інформаційий блок

Початок роботи сайту:

24 червня 2009 року

- - - - - - - - - - - - - - - - - -

- Відповідальний за функціонування сайту– директор школи П’ятницький О.А.

- Відповідальний за наповнення сайту школи – заступник директора з навчально-виховної роботи Гузь В.І.

- Відповідальний за набір наданих матеріалів – секретар Куць С.М.

- Відповідальний за сторінку новин – педагог-організатор Горященко В.О.

- Коректор – учитель української мови і літератури Кузьменко Н.А.


» Для дітей

Призери олімпіад та конкурсу-захисту робіт МАН

2017 - 2018 навчальний рік
  • Сердюк Анатолій (10 клас) - І місце у І (районному) етапі конкурсу-захисту МАН, відділення "Економіка" секція "Мікроекономіка та макроекономіка" (керівник Ригіна А.М.)
  • П'ятницький Юрій (11 клас) - І місце у районній олімпіаді з інформатики (учитель П'ятницький О.А.)
  • Сердюк Анатолій (10 клас) - І місце у районній олімпіаді з інформатики (учитель П'ятницький О.А.)
  • П'ятницький Юрій (11 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з інформаційних технологій (учитель П'ятницький О.А.)
  • Сердюк Анатолій (10 клас) - І місце у районній олімпіаді з інформаційних технологій (учитель П'ятницький О.А.)
  • Нестеренко Захар (9 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з інформаційних технологій (учитель П'ятницький О.А.)
  • Савченко Поліна (8 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з інформаційних технологій (учитель Прокопенко С.О.)
  • Глушко Маргарита (11 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з правознавства (учитель Горбуля Н.П.)
  • Нестеренко Захар (9 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з хімії (учитель Пащенгко О.Г.)
  • Гутнік Родіон (8 клас) - І місце у районній олімпіаді з хімії (учитель Пащенгко О.Г.)
  • Олійник Альбіна (9 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з біології (учитель Пащенгко О.Г.)
  • Гутнік Родіон (8 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з біології (учитель Стефанова С.В.)
  • Гутнік Родіон (8 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з історії (учитель Горбуля Н.П.)
  • Лободенко Максим (10 клас) - І місце у районній олімпіаді з історії (учитель Горбуля Н.П.)
  • Лободенко Максим (10 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з німецької мови (учитель Гузь В.І.)
  • Хоменко Альона (9 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з української мови та літератури (учитель Кузьменко Н.А.)
  • Савченко Поліна (8 клас) - І місце у районній олімпіаді з української мови та літератури (учитель Кузьменко Н.А.)
2016 - 2017 навчальний рік
  • П'ятницький Юрій (10 клас) - І місце у районній олімпіаді з інформатики (учитель П'ятницький О.А.)
  • Сердюк Анатолій (9 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з інформатики (учитель П'ятницький О.А.)
  • П'ятницький Юрій (10 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з інформаційних технологій (учитель П'ятницький О.А.)
  • Сердюк Анатолій (9 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з інформаційних технологій (учитель П'ятницький О.А.)
  • Онацька Світлана (11 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з української мови та літератури (учитель Маріора О.А.)
  • Лободенко Максим (9 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з німецької мови (учитель Гузь В.І.)
  • Лободенко Максим (9 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з історії  (учитель Горбуля Н.П.)
  • Гутнік Родіон (7 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з хімії (учитель Пащенко О.Г.)
  • Бохоня Марина (11 клас) - І місце у районній олімпіаді з екології (учитель Стефанова С.В.)
  • Поливода Дарія (10 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з хімії (учитель Пащенко О.Г.)
2015 - 2016 навчальний рік
  • Нестеренко Захар (7 клас) - І місце у районній олімпіаді з фізики (учитель Машошина О.О.)
  • П'ятницький Юрій (9 клас) - І місце у районній олімпіаді з інформатики (учитель П'ятницький О.А.)
  • Сердюк Анатолій (8 клас) - І місце у районній олімпіаді з інформатики (учитель П'ятницький О.А.)
  • П'ятницький Юрій (9 клас) - І місце у районній та ІІІ місце в обласній олімпіаді з інформаційних технологій (учитель П'ятницький О.А.)
  • Сердюк Анатолій (8 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з інформаційних технологій (учитель П'ятницький О.А.)
  • Нестеренко Захар (7 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з хімії (учитель Пащенко О.Г.)
  • Бохоня Марина (10 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з хімії (учитель Пащенко О.Г.)
  • Хоменко Альона (7 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з української мови та літератури (учитель Маріора О.А.)
  • Самотуга Юлія (11 клас) - І місце у районній олімпіаді з екології (учитель Стефанова С.В.)
  • Лободенко Максим (8 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з німецької мови (учитель Гузь В.І.)
  • Лободенко Максим (8 клас) - І місце у районній олімпіаді з історії  (учитель Горбуля Н.П.)
  • Одарущенко Вікторія (10 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з правознавства (учитель Горбуля Н.П.)
2014 - 2015 навчальний рік
  • Гудова Діана (11 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з правознавства (учитель Горбуля Н.П.)
  • Бешта Ольга (11 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з інформаційних технологій (учитель П'ятницький О.А.)
  • Гудова Діана (11 клас) - І місце у районній олімпіаді з німецької мови (учитель Гузь В.І.)
  • П'ятницький Юрій (8 клас) - І місце у районній олімпіаді з інформатики (учитель П'ятницький О.А.)
  • П'ятницький Юрій (8 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з німецької мови (учитель Гузь В.І.)
  • Одарущенко Вікторія (9 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з історії (учитель Горбуля Н.П.)
  • Гудова Діана (11 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з історії (учитель Горбуля Н.П.)
  • Бешта Ольга (11 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з інформатики (учитель П'ятницький О.А.)
2013 - 2014 навчальний рік
  • Лисенко Ігор (11 клас) - І місце у районному конкурсі-захисті робіт МАН, секція "Аграрні науки" (керівник Стефанова С.В.)
  • Онацька Світлана (8 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з української мови (учитель Маріора О.А.)
  • Бешта Ольга (10 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з інформаційних технологій (учитель П'ятницький О.А.)
  • П'ятницький Юрій (7 клас) - І місце у районній олімпіаді з інформаційних технологій (учитель П'ятницький О.А.)
  • П'ятницький Юрій (7 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з фізики (учитель Десавенко М.М.)
  • Гудова Діана (10 клас) - І місце у районній олімпіаді з історії (учитель Горбуля Н.П.)
  • Лисенко Ігор (11 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з інформатики (учитель П'ятницький О.А.)
2012 - 2013 навчальний рік
  • Бешта Ольга (9 клас) - І місце у районній та ІІІ місце в обласній олімпіаді з інформаційних технологій (учитель П'ятницький О.А.)
  • Бешта Ольга (9 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з математики (учитель Ригіна А.М.)
  • Гудова Діана (9 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з німецької мови (учитель Гузь В.І.)
  • Бешта Вікторія (11 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з математики (учитель Ригіна А.М.)
  • Бешта Вікторія (11 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з історії (учитель Горбуля Н.П.)
  • Бешта Вікторія (11 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з хімії (учитель Пащенко О.Г.)
2011 - 2012 навчальний рік
  • Лисенко Ігор (9 клас) -  ІІ місце у районному конкурсі-захисті робіт МАН, відідлення "Хімія" (керівник Пащенко О.Г.)
  • Ткаченко Наталія (10 клас) -  І місце у районному конкурсі-захисті робіт МАН, відідлення "Екологія" (керівник Стефанова С.В.)
  • Гудова Діана (8 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з німецької мови (учитель Гузь В.І.)
  • Проскура Надія (10 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з правознавства (учитель Горбуля Н.П.)
  • Левченко Аліна (11 клас) - І місце у районній олімпіаді з екології (учитель Пащенко О.Г.)
  • Ткаченко Наталія (10 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з екології (учитель Пащенко О.Г.)
  • Ткаченко Наталія (10 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з біології (учитель Стефанова С.В.)
  • Бешта Ольга (8 клас) - І місце у районній олімпіаді з географії (учитель Крупка О.П.)
  • Драка Вікторія (11 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з географії (учитель Крупка О.П.)
  • Лисенко Ігорь (9 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з хімії (учитель Пащенко О.Г.)
  • Сердюк Ольга (11 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з економіки (учитель Крупка О.П.)
  • Бешта Ольга (8 клас) - І місце у районній олімпіаді з економіки (учитель Крупка О.П.)
  • Гудова Діана (8 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з економіки (учитель Крупка О.П.)
  • Соломаха Алла (11 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з інформаційних технологій (учитель П'ятницький О.А.)
  • Сердюк Анатолій (4 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з математики (учитель Іванченко Н.І.)
  • Бехтір Інна (10 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з математики (учитель Ригіна А.М.)
2010 - 2011 навчальний рік
  • Бехтір Інна (9 клас) -  І місце у районному конкурсі-захисті робіт МАН, відідлення "Аграрних наук" (керівник Стефанова С.В.)
  • Зайцев Володимир (9 клас) - І місце у районній олімпіаді з економіки (учитель Крупка О.П.)
  • Сердюк Ольга (10 клас) - І місце у районній олімпіаді з економіки (учитель Крупка О.П.)
  • Гудов Олександр (11 клас) - І місце у районній олімпіаді з історії (учитель Горбуля Н.П.)
  • Бешта Ольга (7 клас) - І місце у районній олімпіаді з географії (учитель Крупка О.П.)
  • Гудов Олександр (11 клас) - І місце у районній олімпіаді з математики (учитель Калюжка В.Г.)
  • Пащенко Юлія (8 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з хімії (учитель Пащенко О.Г.)
  • Фуголь Аліна (11 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з економіки (учитель Крупка О.П.)
  • Журавльова Ірина (9 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з правознавства (учитель Горбуля Н.П.)
  • Соломаха Алла (10 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з правознавства (учитель Горбуля Н.П.)
  • Фуголь Аліна (11 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з правознавства (учитель Горбуля Н.П.)
  • Фуголь Аліна (11 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з географії (учитель Крупка О.П.)
  • П'ятницький Юрій  (4 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з математики (учитель Сушко Н.Г.)
     
2009 - 2010 навчальний рік
  • Гудов Олександр (10 клас) - І місце у районній олімпіаді з математики
  • Лисенко Ігор (7 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з географії
  • Зайцев Володимир (8 клас) - І місце у районній олімпіаді з географії
  • Бешта Віктор (11 клас) - І місце у районній олімпіаді з географії
  • Данько Маргарита (9 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з
  • Сердюк Ольга (9 клас) - І місце у районній олімпіаді з економіки
  • Маляр Алла (9 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з економіки
  • Бешта Віктор (11 клас) - І місце у районній олімпіаді з економіки
  • Соломаха Алла (9 клас) - І місце у районній олімпіаді з економіки та в конкурсі-захисті робіт МАН
  • Черноволова Юлія (8 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з німецької мови
  • Сердюк Ольга (9 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з німецької мови
  • Зайцев Володимир (8 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з хімії
  • Бешта Віктор (11 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з інформатики
  • Гудов Олександр (10 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з фізики
  • Перебийніс Аліна (11 клас) - І місце у районній олімпіаді з біології та в конкурсі-захисті робіт МАН
     
2008 - 2009 навчальний рік
  • Перебийніс Аліна (10 клас) - І місце у районній олімпіаді з біології та в конкурсі-захисті робіт МАН
  • Гудов Олександр (9 клас) - І місце у районній олімпіаді з хімії
  • Маріора Олександр (9 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з географії
  • Бешта Віктор (10 клас) - І місце у районній олімпіаді з географії
  • Сердюк Ольга (8 клас) - І місце у районній олімпіаді з економіки та в конкурсі-захисті робіт МАН
  • Бешта Віктор (10 клас) - І місце у районній олімпіаді з економіки
  • Маріора Олександр (9 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з економіки
  • Фуголь Аліна (9 клас) - ІІІ місце у районній олімпіаді з економіки
  • Маріора Олександр (9 клас) - І місце у районній олімпіаді з правознавства
  • Перебийніс Аліна (10 клас) - І місце у районній олімпіаді з правознавства
  • Іваненко Антоніна (11 клас) - І місце у районній олімпіаді з правознавства
  • Головащенко Антоніна (10 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з фізики
  • Сердюк Ольга (8 клас) - ІІ місце у районній олімпіаді з німецької мови
  • Бешта Віктор (10клас) - лауреат районної олімпіади з інформатики (показав 2 результат)
2007 - 2008 навчальний рік
  • Маловічко Ольга - ІІІ місце у районній олімпіаді з української мови
  • Грушко Жанна - ІІІ місце у районній олімпіаді з української мови
  • Бережний Євген - ІІ місце у районній олімпіаді з математики
  • Бешта Віктор - ІІІ місце у районній олімпіаді з математики
  • Гудов Олександр - ІІ місце у районній олімпіаді з історії
  • Іваненко Антоніна - ІІ місце у районній олімпіаді з правознавства
  • Давиденко Юлія - І місце у районній олімпіаді з правознавства
  • Больбот Аліна - ІІ місце у районній олімпіаді з біології
  • Фуголь Аліна - І місце у районній олімпіаді з географії
  • Бешта Віктор - ІІ місце у районній та ІІІ місце в обласній олімпіаді з географії
  • Бешта Віктор - І місце у районній олімпіаді з економіки
  • Проценко Антон - ІІ місце у районній олімпіаді з економіки
  • Ткаченко Альона - ІІ місце у районній та ІІІ місце в обласній олімпіаді з економіки
  • Бешта Віктор - І місце у районній олімпіаді з інформатики
  • Ємельянов Владислав - ІІ місце у районній олімпіаді з інформатики
2006 - 2007 навчальний рік
  • Півень Анжеліка - ІІІ місце у районній олімпіаді з математики
  • Гудов Олександр - І місце у районній олімпіаді з фізики
  • Бешта Віктор - ІІІ місце у районній олімпіаді з фізики
  • Бешта Віктор - І місце у районній олімпіаді з інформатики
  • Ємельянов Владислав - ІІ місце у районній олімпіаді з інформатики
  • Перебийніс Аліна  - ІІ місце у районній олімпіаді з німецької мови
  • Проценко Антон  - ІІ місце у районній олімпіаді з хімії
  • Ткаченко Альона  - ІІІ місце у районній олімпіаді з географії
  • Бехтір Ірина  - І місце у районній олімпіаді з економіки та в конкурсі-захисті робіт МАН
  • Проценко Антон  - І місце у районній та ІІІ місце в обласній олімпіаді з економіки
  • Іваненко Антоніна  - ІІ місце у районній олімпіаді з правознавства
  • Давиденко Юлія  - І місце у районній олімпіаді з правознавства
  • Іванішенко Наталія - І місце в районній олімпіаді з біології та конкурсі-захисті робіт МАН
 
2005 - 2006  навчальний рік
  • Десавенко Михайло - ІІ місце у районній олімпіаді з математики
  • Грушко Жанна - ІІ місце у районній олімпіаді з української мови
  • Іваненко Альона - ІІІ місце у районній олімпіаді з німецької мови
  • Давиденко Юлія - ІІІ місце у районній олімпіаді з правознавства
  • Мануйленко Аня - ІІІ місце у районній олімпіаді з правознавства
  • Крупка Максим - І місце у районній олімпіаді з географії, ІІІ місце у обласній олімпіаді з географії
  • Крупка Максим - І місце у районній олімпіаді з економіки, ІІІ місце у обласній олімпіаді з економіки
  • Давиденко Юлія - І місце у районній олімпіаді з економіки
  • Москаленко Лєна - ІІ місце у районній олімпіаді з економіки
  • Бехтір Ірина - ІІІ місце у районній олімпіаді з економіки
  • Бешта Віктор - І місце у районній олімпіаді з інформатики
  • Проценко Антон  - І місце у районній олімпіаді з інформатики
  • Ємельянов Владислав  - ІІ місце у районній олімпіаді з інформатики
  • Десавенко Михайло  - ІІІ місце у районній олімпіаді з інформатики
  • Салогуб Олеся - І місце у районній олімпіаді з історії, конкурсі-захисті робіт МАН
» Пошук

» Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

» Друзі сайту
Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Пісківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Безсалівська ЗОШ І-ІІІ ст.
ВО Лохвицької РДА
Кременчуцький НМЦ

» Корисні посилання
ПОІППО
Острів знань
ЗНО

» ...

» ...

» ...

» ...

» ...

» Архів записів

Шановні відвідувачі! Ми раді вітати Вас на нашому сайті! Сайт Вирішальненської ЗОШ І-ІІІ ст. - однієї з найкращих шкіл Лохвицького району, призначений для вчителів, учнів, їх батьків та випускників минулих років. Ласкаво просимо відвідати наш сайт та залишити коментарі й повідомлення.


Сайт Вирішальненської ЗОШ І-ІІІ ступенів © 2018
Rambler's Top100